قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس

درگاه بانک ملت ووکامرس

درگاه بانک ملت ووکامرسReviewed by رضا سعیدی on Oct 15Rating: 5.0درگاه بانک ملت ووکامرس

درگاه بانک ملت ووکامرس

شركت به پرداخت ملت ( سهامي خاص):

از شركتهای زير مجموعه بانك ملت می باشد. اين شركت در سال 1384 با هدف فعاليت در حوزه خدمات پرداخت الكترونيكی تاسيس گرديد و به استناد مجوز شماره 3574/ه بانك مركزی جمهوری اسلامی ايران به عنوان(PSP (Payment Service Provider بانك ملت مشغول فعاليت می باشد. اين شركت علاوه بر ارائه خدمات پرداخت به توسعه و پشتیبانی نرم افزارهای تخصصی در حوزه خدمات پرداخت نيز اشتغال دارد.

به-پرداخت-ملت

از جمله زمينه های ارائه خدمات اين شركت می توان به موارد زير اشاره كرد:

ارائه خدمات پرداخت از طريق پايانه های پرداخت فروشگاهی EFT-POS:

شبكه پايانه های پرداخت فروشگاهی بانك ملت هم اكنون كل كشور را تحت پوشش دارد. تعداد پايانه های پرداخت فروشگاهی بانك ملت تا پايان سال 86 حدود پنجاه هزار دستگاه می باشد.


ارائه خدمات پرداخت از طريق اينترنت:

دارندگان كارتهای بانک ملت و سایر بانک های  عضو شتاب ميتوانند وجوه مربوط به خريد كالا و خدمات را از طريق اينترنت به حساب فروشندگان طرف قرارداد با بانک ملت واريز نمايند.

ارائه راه حلهای تخصصی در حوزه پرداخت الكترونيكی جهت رفع نيازهای خاص مشتريان.

چشم انداز:
  توسعه روز افزون جوامع بشری و لزوم بهره گیری از تکنولوژی‌های روز جهت بهبود ساختار جوامع و سهولت برقراری ارتباطات میان سازمان‌ها و کاربران موجب گردیده است تا جامعه ایرانی تلاش خود را در جهت بهره گیری از آثار مثبت فناوری نوین بکار برد.

یکی از جدیدترین مباحث در کشورمان بحث پرداخت‌های الکترونیک می‌باشد. با نگاهی گذرا به آمار و ارقام موجود به خوبی می‌توان مشاهده نمود که ظرفیت‌های بسیاری در جامعه ما همچنان بلا استفاده مانده است. حقیقتاً نمی‌توان آثار عظیم پرداخت‌های الکترونیک را بر کیفیت زندگی جوامع بشری امروز نادیده انگاشت. کاهش آلودگی‌های  زیست محیطی از طریق مصرف کمتر انرژی، صرفه جویی در زمان، سرعت و دقت در انجام فعالیت‌ها تنها بخشی از آثار این فناوری‌ها می‌باشند.

به-پرداخت

افزونه رو اینجا دانلود کنید.

برای استفاده از خدمات پرداخت انلاین ملت

باید بعد از ثبت نام اینترنتی و ثبت در خواست برای در گاه بانک ملت به نزدیک ترین شعبه بانک ملت مراجعه بفرماید جهت انجام مراحل بعدی برای دریافت شماره ترمینال و نام کاربری و رمز استفاده از در گاه.

امید وارم که بتونید استفاده کنید.

موفق و پیروز باشید.

http://baneweb.com/download/wordpress/pluginwp/mellat-woocommerce-payment2.1.zip

مطلب پیشنهادی

ساخت کاتالوگ آنلاین ووکامرس با افزونه YITH WooCommerce Catalog Mode

درگاه بانک ملت ووکامرسReviewed by رضا سعیدی on Oct 15Rating: 5.0درگاه بانک ملت ووکامرسساخت کاتالوگ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.