قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس

5 افزونه برتر ساخت فرم تماس باما

5 افزونه برتر ساخت فرم تماس باماReviewed by رضا سعیدی on Nov 28Rating: 5.05 افزونه برتر ساخت فرم تماس باما

دوستان بانه وب در این پست از بانه وب به شما 5 تا از بهترین افزونه های ساخت فرم تمای باما برا وردپرس رو اماده کرده ایم.با ما همراه باشبد با معرفی و دانلود این افزونه ها .

ساخت یک فرم که بازدید کنندگان سایت شمارا می توانیداز ان برای ارسال پیام به شما استفاده کنند.می تواند یک کار چالش برانگیز برای برخی از شما ها باشد. برای سایت های که با  وردپرس راه اندازی شده اند، با این حال، این کار خسته کننده رو به راحتی می توانید با استفاده از یک پلاگین وردپرس انجام دهید.بیایید نگاهی به برخی از پلاگین فرم  ساز رایگان برای وردپرس باندازیم با ما باشید

1 :  Contact Form 7

0192-03_contact_form_7

Contact Form 7 یکی از پر استفاده ترین پلاگین فرم تماس برای وردپرس است.با قابلیت پشتیبانی از فیلتر آژاکس، توانایی به چالش کشیدن ارسال پیام با استفاده از پازل captcha و فیلتر هرزنامه یکپارچه با پلاگین شناخته شده Akismet وردپرس.

2. Contact Coldform

0192-02_contact_coldform

استفاده Coldform کار بسیار  آسان برای همه وردپرسی ها است، بدون هیچ گزینه اضافه برای شما فرم تماس ایجاد میکند.با این افزونه  شما می توانید یک فرم تماس باما برای همه صفحات سایت خود درسن کنید و ان را در هر مکانی که دوست دارید با ااستفاده از یک کد ساده و کوتاه. یک چیز در مورد این پلاگین توجه داشته باشید،  این است که فرکانس به روز رسانی آن کندتر از پلاگین های دیگر است.

3. Custom Contact Forms

0192-05_custom_contact_form

Custom Contact Forms یکی از پلاگین های ایجاد فرم تماس است که از ویژگی های که این فرم ساز خود را از سایر متمایز میکند محیط مدیریت و فرم ساز ان است که کار را برای مبتدیان راحت مرده است. 

4. Contact Form by ContactMe.com

0192-04_contactme_form

فرم تماس با توسط ContactMe.com دیگر از ویژگی های غنی پلاگین فرم تماس برای وردپرس است . افزونه ارائه داده شده در  سه نسخه: دو برنامه پرداخت و یک طرح رایگان. نسخه رایگان به شما اجازه می دهد برای ایجاد یک فرم تماس برای سایت وردپرس خود ، اما فاقد برخی از ویژگی ها.پس از نصب، شما نیاز به ارائه آدرس ایمیل خود را به منظور ایجاد یک حساب کاربری در ContactMe.com.

 

5. Fast Secure Contact Form

5. Fast Secure Contact Form

Fast Secure Contact Form به شما اجازه می دهد تعداد نامحدودی از فرمهای تماس ایجاد کنید. با پشتیبانی برای آپلود فایل، با این گزینه تنظیماتی برای محدود کردن نوع و اندازه  فایل را دارا است. این پلاگین علاوه بر امکاناتی که ارائه می دهد توانایی ادغام Akismet برای حفاظت از هرزنامه ها،  و همچنین پشتیبان گیری پایگاه داده فرم تماس ، ایمیل های خودکار پاسخ به صورت خود کار فرستاده میشود.ومیتوانید این گزینه را هم تنظیم کنید.

موفق باشبد.

منبع : بانه وب

مطلب پیشنهادی

افزونه سایت در دست تعمیر است وردپرس

5 افزونه برتر ساخت فرم تماس باماReviewed by رضا سعیدی on Nov 28Rating: 5.05 افزونه …

یک دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.