قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس

بازگرداندن نوار مدیریت حذف شده وردپرس

بازگرداندن نوار مدیریت حذف شده وردپرسReviewed by رضا سعیدی on Nov 30Rating: 5.0بازگرداندن نوار مدیریت حذف شده وردپرس

سلام دوستان در این پست از بانه وب یه مشکلی که چندی پیش برای خودم پیش اومد و مدتی بود دنبال حل ان بودم که در نهایت در یکی از سایتهای وردپرسی ان را پیدا کردم.و سعی میکنم ان رو به فارسی در حد مبتدی ترجمه کنم و برای دوستانی که یه این مشکل برخوردند بتوانند ان را حل کنند.با ما همراه باشید با اموزش برگرداندن تولبار مدیریت حذف شده وردپرس.

از این اموزش میتوان برای حذف این نوار نیز استفاده کرد.

Untitled

نوار مدیربت که در هر صفحه از سایت شما زمانی که شما به پیشخواه سایتتان وارد نشده اید برای شما در بالای هدی سایت شما برای شما که این نوار شامل برخی از کلید های میانبر مفید برای دسترسی سریع به بخش های مختلف از پیشخوان وبسایت است. در این مقاله، ما به شما به شما یاد خواهیم داد که زمانی که این نوار را از دست داده اید ان را چطور برگردونید.

بازگرداندن نوار مدیریت حذف شده وردپرس
بازگرداندن نوار مدیریت حذف شده وردپرس

جرا نوار مدیریت من گم شده است؟

معمولا این مشکل زمانی اتفاق می افتد  که یک افزونه و یا قالب را فعال کرده باشید که سازگاری کامل با وردپرس شما نداشته باشه با اینکه وردپرس اجازه فعال شدن بعضی کدهای ان را ندهدو و با در قسمت هایی از فایل های قالب کدی یا کدهایی وجود نداشته باشند.این کدها و یا توابع مانند؟ <?php wp_footer(); ?> <?php wp_footer(); ?> .

رفع گمشده مدیریت نوار

به احتمال زیادی عامل اصلی این مشکل نبود توابع  <?php wp_footer(); ?> <?php wp_footer(); ?> . این تابه را  معمولا در فایل footer.php  قبل از تگ </body> میتوان پیدا کرد.

قبل از اینکه شما هر کاری انجام دهید از هاست خود پشتیبانی تهیه کنید و یا حداقل  از فایل های  قالب خود پشتیبان تهیه کنید.

با یک بزنامه اتصال به هاست مانند فایلزیلا به و یا با استفاده از مدیریت هاست خود وارد جساب کار بری هاست خود برای دسترسی به فایلل های وردپرس متصل شوید.

در مرحله بعد، به پوشه تقالب خود  که در داخل  /wp-content/theme/ قرار گرفته است پوشه و یک کپی از پوشه قالب خود در سیستم خودتان دانلود کنید.برای این کار باید پوشه قالب رو Compress کنید.

در داخل فایل دانلود شده فایل footer.php پیدا کنید و با یک برنامه ویرایشگر مانندنرم افزار ++notepad ان را باز کنید برای ویرایش به انتهای فایل برای پیدا کردن  تابع <?php wp_footer(); ?> <?php wp_footer(); ?>  در خط قبل از  تگ </body> .

<?php wp_footer(); ?>


<?php wp_footer(); ?>

 

درصورتی که فایل footer.php این تابع رو نداشت ان را اضاقه کنید.

در صورتی که قالب شما یک فایل footer.php را ندارد، پس شما نیاز به ساخت فایل footer.php دارید و در ان تابع wp_footer  رو قرار دهید

اگر اضافه کردن  تابع wp_footer مشکل  نوار مدیریت از دست رفته را برای شما حل نمی کند، پس انگران نباشید روشهای دیگری برای رفع این خطا وجود دارد  که شما می توانید انجام دهید

عیب یابی

گاهی اوقات ممکن است تابع wp_footer در فایل قالب   خود پیدا کتید و مشکل از طرف انها نباشد، و اما با وحود این تابع هنوز نوار مدیریت ممکن است کار نکند. در این مورد، جالا شما باید مطمئن شوید که مشکل از قالب سایتتات نیست. قالب پیشفرض وردپرس را دانلود و نصب کنید.

همچنین  امکان دارد یک افزونه  باعث به وحود امدن این مشکل شده باشه.، بنابراین برای بررسی اینکه یک افزونه باعث  این مشکل شده یا نه، شما نیاز به غیر فعال کردن تمام پلاگین ها را در سایت وردپرس خود دارید. اگر این راه  حل مشکل شما بود ، پس این به این معنی است که یک پلاگین که باعث این مشکل است.

حالا شما نیاز به کشف کردن این که کدام پلاگین باعث این موضوع است. نک تک افزونه هارو فعال کنید تا افزونه ای باعث رو پیدا کنید.در صورتی که با این راه حل نتونستید مشکل سایتتان را رفع کنید.

در نهایت، شما می توانید اشکال زدایی را روشن کنید این کار باا باز کردن فایل wp-config.php و تغییر بتابع define('WP_DEBUG', false); به define('WP_DEBUG', true); . وردپرس در حال حاضر به شما هشدار و اطلاعیه که باعث ایجاد مشکل در سایت شما شده است رو به شما نشان خواهد داد.

 امیدوارم که این مقاله بازگرداندن نوار مدیریت حذف شده وردپرس تونسته باشه به شما کمک کند.

موفق باشید.

مطلب پیشنهادی

امکان ارسال خبرنامه در وردپرس

بازگرداندن نوار مدیریت حذف شده وردپرسReviewed by رضا سعیدی on Nov 30Rating: 5.0بازگرداندن نوار مدیریت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.