قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس

ایجاد نقشه سایت در وردپرس و ثبت درگوگل وبمستر

ایجاد نقشه سایت در وردپرس و ثبت درگوگل وبمسترReviewed by رضا سعیدی on Jan 31Rating: 5.0ایجاد نقشه سایت در وردپرس و ثبت درگوگل وبمستر

وردپرس XML نقشه سایت چیست؟

نقشه سایت فهرستی از صفحات یک وب سایت است که برای تمام کاربران قابل دسترسی است. نقشه سایت XML راه را برای صاحبان وب سایت برای گفتن موتورهای جستجو در مورد تمام صفحاتی که در وب سایت خود وجود داشته باشد.وردپرس XML نقشه سایت همچنین کار موتورهای جستجو راحت تر میکند. . نقشه سایت در رتبه بندی جستجو شما تاثیری ندارد ،اما اجازه می دهد تا موتورهای جستجو راحت و بهتر وب سایت شما بخزند و سایت شما را در مدت زمان کمتری ابدیت کنند..

site map baneweb
site map baneweb

اما چگونه یک نقشه سایت ایجاد کنید در وردپرس:

راه های مختلفی برای ایجاد یک نقشه سایت XML در وردپرس وجود دارد. در baneweb.com، ما با استفاده از پلاگین وردپرس SEO Yoast را برای تولید نقشه های خدمان استفاده میکنیم. ما با استفاده از این پلاگین به دلیل آن را به ما کمک میکند برای بهینه سازی پست های وبلاگ  همچنین با ما همراه است با ارائه ویژگی های دیگر مانند نقشه، دسترسی به شبکه اجتماعی، و ….

برای اضافه کردن یک نقشه سایت XML  به سایت خود با وردپرس، اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که افزونه Yoast  نصب و فعال کنید. به طور پیش فرض،  قابلیت های XML نقشه سایت فعال نیست، بنابراین شما باید آن را روشن. برای انجام این کار به SEO »XML نقشه سایت و جعبه برای فعال کردن XML قابلیت نقشه سایت وجود دارد.

xml
ایجاد نقشه سایت در وردپرس و ثبت درگوگل وبمستر

 

بعد از انجام این کار ها شما باید وب سایت خودتان را در گوگل وب مستر ثبت کنید.برای این کار به اموزش ثبت سایت درگوگل وبمستر رفته و اموزش را دنبال کنید.

بعد از ثبت سایتتان در گوگل وب مستر به تنظیمات سایت در حساب گوگل وب مسترتان بروید.مانند شگل زیر برروی sitemap کلیک کنید.

sitemap
ایجاد نقشه سایت در وردپرس و ثبت درگوگل وبمستر

 

در صفحه بعدی شما ستون نقشه سایت بدون نقشه در آن را ببینید. با کلیک بر روی آن شما را به یک صفحه نقشه سایت که در آن شما می توانید نقشه های خود را اضافه کنند. بر روی دکمه قرمز برچسب “اضافه کردن / نقشه سایت” را کلیک کنید و ارائه URL از نقشه سایت خود را وارد کنید.

submit-sitemap-google
ایجاد نقشه سایت در وردپرس و ثبت درگوگل وبمستر

 

سپس برروی دکمه submit sitemap کلیک کنید.چند ساعتی منتظر بمانید تا گوگل نقشه سایت شمارا بررسی کنید و در همان صفحه از گوگل وبمستر همه ایرادات و مشکلات نقشه سایت شما و همچنین امار استفاده شده از سایتتان را برای شما مشخص خواهد کرد.sitemap-stats

موفق باشید

 

مطلب پیشنهادی

امکان ارسال خبرنامه در وردپرس

ایجاد نقشه سایت در وردپرس و ثبت درگوگل وبمسترReviewed by رضا سعیدی on Jan 31Rating: …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.