قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس

بازیابی پیامهای تلگرام

بازیابی پیامهای تلگرامReviewed by رضا سعیدی on Jun 25Rating: 5.0

بازیابی پیامهای تلگرام

یکی از بهترین و ساده ترین برنامه های پیغام رسان می باشد که اخیرا برای سیستم عامل های اندروید ، ویندوزفون و آی او اس منتشر شده و اساسا بر روی سرعت در ارسال پیام ، امنیت و رایگان بودن تمرکز نموده است . یکی از ویژگی های منحصر به فرد تلگرام استفاده از فضای ابری می باشد که خدمات خوب و وسیع این برنامه ، آن را نسبت به دیگر برنامه های پیغام رسان کاملتر می نماید . همانطوری که پیش تر به آن اشاره کردیم تلگرام بر روی سرعت و امنیت ارسال پیام و چت تاکید دارد.تمام پیام ها ، عکس ها ، فیلم ها ، اسناد و همه داده ها در حافظه ابری ذخیره می شوند از این رو شما میتوانید به آسانی این فایل ها را در صورت پاک شدن و به آسانی بازیابی نمائید. برنامه تلگرام در مدت بسیار کوتاه مورد استقبال و رضایت وسیع کاربران قرار گرفته اما زمانیکه شما برنامه تلگرام را پاک نمائید بعد از نصب مجدد آن دیگر نمی توانید به آنچه قبلا در تاریخچه برنامه وجود داشته دسترسی پیدا کنید از این رو ما تصمیم گرفتیم تا چگونگی بازیافت اطلاعات تلگرام را از بین عکس ها ، اسناد و پیام ها به شما آموزش دهیم ، االبته این مراحل برای گوشی های مبتنی بر سیستم عامل اندروید صورت گرفته ولی تا حدودی میتواند برای ویندوزفون و آی او اس نیز صدق نماید. حال برای بازیافت شما فقط به طی نمودن چند مرحله نیاز خواهید داشت که به تفضیل به آن اشاره خواهیم کرد :

معرفی و ساخت کانال تلگرام

اولین و سریع ترین روش رفتن به پوشه عکس های ذخیره شدهدر حافظه خارجی یا حافظه داخلی می باشد همه عکس ها و تصاویر توسط تلگرام در آنجا ذخیره می شوند که متعاقبا میتوانید حتی پس از حذف برنامه تلگرام به پوشه مورد نظر بروید و به فایل های مربوطدسترسی پیدا نمایید.

بازیابی پیام تلگرام

  • پوشه کش Cache Folder

روش دوم رفتن به پوشه کش (cache) می باشد ، جایی که تمامی عکس ها ، فیلم ها و فایل های دیگری که شما ارسال نموده اید در آنجا ذخیره می شوند . به این منظور شما نیاز خواهید داشت تا در حافظه خارجی به پوشه Android و سپس Org.Telegram و نهایتا به پوشه Cache رفته و بتوانید تمام عکسهایی که ارسال نموده اید را بیابید.

بازیابی پیام تلگرام

 

  • بازیابی از پوشه عکس

روش دیگر برای بازیابی عکس ها ی پاک شده در برنامه تلگرام وارد شدن به پوشه Pictures و سپس پوشه Telegram می باشد . در تلگرام زمانیکه شما عکسی را باز میکنید پیغامی تحت عنوان Save to gallery صادر می شود که با تایید گزینه Yes تمامی عکس ها به صورت اتوماتیک در پوشه عکس ذخیره می شوند .

بازیابی پیامهای تلگرام

مطلب پیشنهادی

کد ایجاد تبلیغ گروه تلگرام در گوشه سایت

بازیابی پیامهای تلگرامReviewed by رضا سعیدی on Jun 25Rating: 5.0کد ایجاد تبلیغ گروه تلگرام در …

یک دیدگاه

  1. این که برای بازیابی عکس و فیلم و ایناس . برای باز یابی چت هایی که حذف شده راهی نیست ؟
    میشه لطفا کمکم کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.